Миксови

Доколку ви е тешко да се одлучите за некој од различните вкусови од нашата понуда, тогаш овие комбинации од различни вкусови во една кутија се идеалниот избор за вас. Ќе имате да бирате различен вкус секој ден.
 
5 ќесички во кутија
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

ПРОДИМЕД ДИЕТА

Дајте им ОТКАЗ на килограмите

Дали сте спремни да почнете да водите поздрав живот? Дали сакате конечно да се ослободите од вишокот килограми? PRODIMED ви нуди уникатна, ефективна и брза програма, во која ќе губите килограми на здрав и одговорен начин. Клучот на успешноста е пријателската, лична поддршка од нашите доктори и нутриционисти. Комбинирано со докажаната програма за слабеење, врвните резултати не можат да изостанат.

повеќе..

Контакт

  • 070 221 222
  • dr.robinson.mk@gmail.com

Facebook

Dr. Robinson Health Club © 2024. UKION SHOPS