Стартер кит

СТАРТЕР КИТ
 
Комплет од се она што ви треба за да започнете со Продимед програмата брзо и едноставно.
 
Содржи: 1 Шејкер, 5 ќесички ладни напитоци, 5 ќесички дуо миксови на ладни напитоци, 5 ќесички појадок, 5 ќесички главен оброк, 5 ќесички од разни чоколадни десерти, 5 ќесички разни овочни десерти, 5 ќесички разни супи, 5 ќесички разни омплети.
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Стартер кит
СТАРТЕР КИТ   Комплет од се она што ви треба за да започнете со Продимед програмата брзо ..
6.000 MKD
без ДДВ: 6.000 MKD

ПРОДИМЕД ДИЕТА

Дајте им ОТКАЗ на килограмите

Дали сте спремни да почнете да водите поздрав живот? Дали сакате конечно да се ослободите од вишокот килограми? PRODIMED ви нуди уникатна, ефективна и брза програма, во која ќе губите килограми на здрав и одговорен начин. Клучот на успешноста е пријателската, лична поддршка од нашите доктори и нутриционисти. Комбинирано со докажаната програма за слабеење, врвните резултати не можат да изостанат.

повеќе..

Контакт

  • 070 221 222
  • dr.robinson.mk@gmail.com

Facebook

Dr. Robinson Health Club © 2024. UKION SHOPS