Суплементи

Овие витамини и Калиум претставуваат додатоци на протеинската исхрана. Тие осигуруваат дека телото ќе ги добие потребните нутриенти за време на диетата. Тие се специјално формулирани за да ја дополнат Продимед програмата за слабеење. Мелете придонесува за правилна работа на цревата и го олеснува празнењето.
 
 
60 капсули во кутивче
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мултивитамин
Мултивитамини 100% природни компоненти (Aлфалфа, Хлорела Пченична трева) и  минера..
1.100 MKD
без ДДВ: 1.100 MKD
Калиум
КАЛИУМ За здраво срце и екстра енергија Есенцијален минерал  со 100% природни компоненти (К..
1.100 MKD
без ДДВ: 1.048 MKD

ПРОДИМЕД ДИЕТА

Дајте им ОТКАЗ на килограмите

Дали сте спремни да почнете да водите поздрав живот? Дали сакате конечно да се ослободите од вишокот килограми? PRODIMED ви нуди уникатна, ефективна и брза програма, во која ќе губите килограми на здрав и одговорен начин. Клучот на успешноста е пријателската, лична поддршка од нашите доктори и нутриционисти. Комбинирано со докажаната програма за слабеење, врвните резултати не можат да изостанат.

повеќе..

Контакт

  • 070 221 222
  • dr.robinson.mk@gmail.com

Facebook

Dr. Robinson Health Club © 2024. UKION SHOPS