Контакт

Локација

Адреса:
Dr. Robinson Health Club
ДР.РОБИНСОН ХЕЛТ КЛУБ ДОО
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.57
1000 Скопје
Р. Македонија
Телефон:
070 221 222

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:

ПРОДИМЕД ДИЕТА

Дајте им ОТКАЗ на килограмите

Дали сте спремни да почнете да водите поздрав живот? Дали сакате конечно да се ослободите од вишокот килограми? PRODIMED ви нуди уникатна, ефективна и брза програма, во која ќе губите килограми на здрав и одговорен начин. Клучот на успешноста е пријателската, лична поддршка од нашите доктори и нутриционисти. Комбинирано со докажаната програма за слабеење, врвните резултати не можат да изостанат.

повеќе..

Контакт

  • 070 221 222
  • dr.robinson.mk@gmail.com

Facebook

Dr. Robinson Health Club © 2024. UKION SHOPS